6 Ekim 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller (Bakıcı Aylıkları)

Bakıcı aylıkları her ay düzenli yatmakla beraber evde bakım maaşı yatan iller olarak 6 ekim 2017 tarihinde maaşların hangi illerde yatmış olduğunu buradan öğrenebilirsiniz. Ziraat bankası departmanı ve Aile S. Politikalar bakanlığının bildirilerine istinaden ödeme tarihleri ve ödenecek tutarları da yine buradan görebilirsiniz.

Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Bakım parası alanlar aynı zamanda engelli yakınlarına bakmak zorundadır. Ülke genelinde tüm vilayetlerde önümüzdeki haftalarda büyük bir denetimin olacağını söyleyebiliriz. Zira açıklanan bilgilere göre engelli yakınlarının %10nun üzerinde büyük bir kesimin, engelli yakınlarına bakmadıkları hatta aynı yerde oturmadıkları dolayısı ile bakım ile alakalı konularda yardımcı olmadığı saptanmış buna istinaden, kişilerden hem bakım aylıkları kesilecek hem de denetim durumuna göre idari para cezaları da verilmesi bilgisi gelmiştir. Şimdiden bu bilgileri vererek konu hakkında öz verili olmanızı temenni ederiz.

Bakım aylığı alan bireyler, maaşlarını düzenli alsalar da, ne yazık ki ödeme tarihlerinde belirli bir düzen söz konusu olmuyor. Bazı iller belirli tarihler arasında alırken, bir sonraki ay aynı tarihte almıyor. Nedeni araştırıldığında ödeneklerin her ay il sosyal müdürlüklerine gönderildiği ancak denetimlerin ve banka hesaplarına aktarmaların zaman aldığı sonucuna varıldığı tespit edilmiştir. Bu nedenle ilgili konu üzerinde çalışmaların hızlandığı belirtilmiştir.

Evde Bakım Parası Alanlara Kredi Kartı

Bizlere gelen sorulardan biri de bakım aylığı aldığı halde bankaların kredi veya kredi kartı onayı vermediğidir. Ancak bankalar ile temas kurduğumuzda bakım maaşı alanların kredi kartı onayı verdiklerini görüyoruz. Özellikle ziraat bankası bankkart ilk etapta verildiğini sonraki aşamalarda müşteri dilerse kredi kartına geçebildiğini belirtmişlerdir. Ancak her kredi kartına başvurmak anlamsız ve masraflı olabilir. Bu nedenle sizlere seçmiş olduğumuz kredi kartlarını tavsiye ediyoruz. Hem masrafsız olması hem de taksit sayısının fazla olması nedeni ile ülkemizdeki bir çok vatandaşlar tarafından tercih edilmektedir bu kredi kartları.

  • Garanti bonus kredi kartı başvurusu (Garanti bankası kredi kartı)
  • Miles and smiles kredi kartı başvurusu
  • Denizbank kredi kartı başvurusu
  • Cardfinans kredi kartı başvurusu (Avantajlı kredi kartları)

6 Ekim 2017 Evde Bakım Parası Yatan İller

Bakıcı aylıkları olarak her ay ödenen bakım maaşları yatan iller konusunda aşağıdaki bilgiler tarafınıza sunuldu. 2017 Ekim ayı evde bakım maaşı yattı mı, Ekim 2017 evde bakım parası ne kadar, 2017 Ekimevde bakıcı paraları ve evde bakım hizmetleri tutarı hakkında güncel bilgileri bakimparasiyataniller.com adresimizde bulabilirsiniz.

Ekim 2017 evde bakım maaş miktarı 2017 yılı için; 1027 TL

BAKICI AYLIĞI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

EVDE BAKIM MAAŞI ANDORİD UYGULAMASI İNDİR

* Güncelleme: Aşağıdaki iller 6 Ekim 2017 için yatırılacak olan illerin listesidir. Bazı illerde bir kaç ilçe yatabilir. Çoğu illerin bakım maaşları yatmamıştır yatmayan iller hakkında iletişim halindeyiz görevlilerden yatırıldı haberi gelir gelmez bu konuda güncelleme yapılacaktır !!

Kullanıcı Oyu:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar Hakkında: Bakım Uzmanı
Evde bakım hizmeti konusunda tecrübeli olmakla beraber, memuriyet hayatımda sizlere evde bakım konularında aklınıza takılan sorulara yanıt vermekteyim.
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Bakım Parası Yatan İller